Ücretli Joomla Teması Kazanmak İster Misiniz?


Merhaba,

Uzun bir süredir Joomla konusunda ücretli/ücretsiz destek veriyorduk. Ayrıca joomla konusunda farklı site ve tema çalışmalarımız da oldu.

Şimdi ise www.joomlatasarim.com olarak yeni bir proje oluşturduk. Şimdi ise bu projemizi test edebilecek ve fikirlerinizi bizimle paylaşabilecek deneyimli Joomlacılar arıyoruz. Böylelikle eksiklerimizi görerek, joomla kullanıcılarının ihtiyaçlarına yönelik adımlar atabileceğimizi düşünüyoruz.

Projemizde, sektörlere yönelik hazır joomla siteleri oluşturduk. Bunları uygun fiyatlardan satışa sunmayı düşünüyoruz. Ürünleri hem Yükle Kur paketi (quickstart), hem de tema paketi olarak ayrı ayrı hazırladık ama tek paket yaptık. Böylelikle hem sıfırdan bir site kurulabilmesini, hem de var olan sitelerin temalarının değiştirebilmesini hedefledik.

Joomlatasarim.com'u test etmemize yardımcı olmak isterseniz, olumlu/olumsuz cevabınızı bekliyoruz. Cevabınızın ardından, size bir kaç kriter sorulacaktır. Eğer kriterlere uygunsanız gerekli kullanıcı adı ve şifre tarafınıza iletilecektir. 

Taleplerinizi @jtasarim adresinden ilgili mesajı retweet ederek iletebilirsiniz.

Teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum.

M.Enes AYDÜZ

Kategori: Ben
|
Gösterim: 2375
Yayın Tarihi

Bu sitenin altyapısı ve tasarımı, yönetilebilir web projelerini en iyi yorumlayan sanatçılar tarafından hazırlanmıştır.

Sizde kendinize ait böyle güzel bir internet sitesi istiyorsanız, benimle irtibata geçebilirsiniz.

© 2017 - Muhammed Enes AYDÜZ - Joomla! Profesyoneli

Joomla! Ekip