Joomla'nın en yeni sürümü piyasaya çıkmaya hazırlanıyor

joomla 3.7Joomla kullananlar merakla bu yeni sürümü bekliyor. Çünkü bu yepyeni sürümde özel alanlar, çok dilli siteler için gelişmiş ilişki yöneticisi ve geliştirilmiş bir iş akışı gibi fantastik yeni özellikler de dahil olmak üzere 700'den fazla iyileştirme yapılmış duruma. Joomla! 3.7 çok yakında çıkıyor.

Kategori: Joomla!
|
Gösterim: 1472
Yayın Tarihi

Joomla 3 Kurulumu - Joomla 3.0 Kurulumu

Joomla'nın yeni çıkan 3 serisinin nasıl kurulduğunu göreceksiniz.

Kategori: Joomla!
|
Gösterim: 4180
Yayın Tarihi

Joomla 3 Yayınlandı. Joomla 3 indir

Joomla! 3 çıktı. Ön yüz ve arka yüzde yapılan değişimlerle tamamen mobil uyumlu bir CMS haline gelen Joomla! 3 serisi kullanıma sunuldu.

Kategori: Joomla!
|
Gösterim: 3543
Yayın Tarihi

Joomla ItemID ve Rumuz Algılama Kodları

Joomla teması hazırlarken bazı durumlarda sadece belirli bir menü öğesine bağlı modüllerin yada yazıların gözükmesini isteyebilirsiniz. Bu durumda ItemID'ye göre süzme işlemi yapabiliyoruz.

Kategori: Joomla!
|
Gösterim: 3288
Yayın Tarihi

Joomla! Temasında Anasayfa'da Olup Olmadığınızı Anlamak

joomla tema kodlarıJoomla teması yaparken bazı durumlarda anasayfada olup olmadığımızı anlamak gerekebiliyor. Özellikle kendi hazırladığım temalarda sık olarak kullandığım bir özellik. Anasayfayı farklı kodluyorum, iç sayfayı farklı kodluyorum. Böylelikle modüllerin gösterim ayarlarıyla ilgili sorun yaşamıyorum.

Kategori: Joomla!
|
Gösterim: 3173
Yayın Tarihi

Joomla! Bilen Birisi Mi Arıyorsunuz?

Joomla! konforunu en iyi şekilde yaşayın diye gerçek joomla hosting, profesyonel joomla tasarımı, joomla siteler için hız optimizasyonu; ayrıca yükseltme, güncelleme, bakım, taşıma ve hata çözümü hizmetleri sunarız. Kısacası Joomla! sitelerin her türlü ihtiyaçlarını kolayca karşılarız. Çünkü biz Joomla! uzmanlarıyız.

Kategori: Joomla!
|
Gösterim: 2435
Yayın Tarihi

Joomla! > Türkiye > İstanbul > Buluşma

10 Haziran 2012 Pazar günü İstanbul'da Joomla! Buluşması vardı. 100'den fazla kişinin kayıt yaptırdığı ve yaklaşık 70 kişinin katılımda bulunduğu buluşmamız Hayat Vakfında gerçekleştirildi. Güzel bir pazar sabahında saatin 9 olmasıyla birlikte katılımcılar gelmeye başladılar ve oturumların başlangıç saati olan 12'ye kadar çay, kahvaltı, sohbet ve tanışma faslıyla ilk 2 saatlerini keyifle geçirdiler.

Kategori: Joomla!
|
Gösterim: 2968
Yayın Tarihi

Sıfırdan Joomla! Tema Yapımı - Joomla! 2.5

Yeni bir internet sitesi hazırlarken Joomla!'dan faydalanmak istiyorsunuz. Fakat kendinizi yansıtan bir tema bulamamaktan dert yanıyorsanız işte aradığınız ders burada. Bu dersi baştan sonra takip ederek, kendi temanızı çizebilecek ve ardından joomla sitenizin görünümünü bu tema ile ayarlayabileceksiniz. Herşeyin olabildiğince basit anlatıldığı derste baştan sonra site ve tema yapımını öğreneceksiniz.

Kategori: Joomla!
|
Gösterim: 13004
Yayın Tarihi

Joomla! Portalı Açıldı!

Türkiye'nin en büyük ve en kapsamlı Joomla! Portalı 1 Ocak 2012 tarihinde yayına girdi. Portalda neler düşünülmemiş ki? Kısaca yazmak gerekirse: Joomla 1.5, Joomla 1.6, Joomla 1.7, Joomla 2.5 ve sonraki sürümleri ve sürüm demoları, ücretli-ücretsiz profesyonel Joomla temaları ve tema demoları, Joomla bileşenleri ve bileşen demoları....

Kategori: Joomla!
|
Gösterim: 2515
Yayın Tarihi

Joomla! 2.5 Türkçe Son Sürüm

Joomla! 1.5Bir süredir meraklı gözlerle beklenen Joomla! 2.5 serisi Beta sürüm nihayet yayınlandı. Joomla 2.5 Beta1 olarak etiketlenen bu paket, görünenden fazla yenilenme, var olan fonksiyonlara özellik ilaveleri ve yenilik içeriyor. Kısa bir süre içerisinde Türkçe Sürüm indirmeye hazır olacak.

Kategori: Joomla!
|
Gösterim: 4084
Yayın Tarihi

Bu sitenin altyapısı ve tasarımı, yönetilebilir web projelerini en iyi yorumlayan sanatçılar tarafından hazırlanmıştır.

Sizde kendinize ait böyle güzel bir internet sitesi istiyorsanız, benimle irtibata geçebilirsiniz.

© 2017 - Muhammed Enes AYDÜZ - Joomla! Profesyoneli

Joomla! Ekip