Joomla! 1.7 Demo Joomla! CMS Tanışma Sitesi

Yeni Joomla!'yı henüz denemediyseniz işte size kurulumsuz deneme fırsatı. Joomla! 1.7'yi hemen deneyin. Yeni bir hesap oluşturabilir ya da aşağıdaki hesaplardan biri ile giriş yapabilirsiniz. demo hesapları hem ön yüz hem yönetim için yetkilidir. Yeni bir hesap açarsanız normal kullanıcı seviyesinde, var olan demo isimli hesaplardan birini kullanırsanız yönetici seviyesinde erişimin nasıl gerçekleştiğini görebilirsiniz. Giriş yapmadan evvel ziyaretçi olarak siteyi gezmenizi öneririz. Ardından kullanıcı girişi yaparak tekrar gezebilir, menüdeki Site Yönetimi bağlantısından yönetim merkezine giriş yapabileceğiniz sayfaya geçebilirsiniz.

YÖNETİM PANELİNE GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN


Bununla birlikte demo amaçlı bu sitenin bazı özellikleri güvenlik sebebiyle kısıtlıdır ve yapabileceğiniz düzenlemeler de belli aralıklarla otomatik olarak eski haline döndürülmektedir. Çekinmeden yetkili olduğunuzu gördüğünüz her alanda düzenlemeler yaparak Joomla! 1.6 sürümlerini test edebilirsiniz. Otomatik sıfırlayıcı zamanı dolduğunda değişiklikler varsayılan demo kurulumumuza döndürülecektir. Yenileme, sizin girişinize bağlı olmaksızın her 60 dakikada bir gerçekleşir.

Bu site, güncel kararlı sürüm olan Joomla! 1.7.0 Türkçe (tr-TR) Tam Sürüm Paketini kullanmaktadır. Sistem, Joomla! 1.6.5 sürümünden güncelleme yöntemiyle yükseltilmiştir. Orijinal sürüm paketinde ve sitemizde örnek verinin büyük kısmı Joomla! 1.6 serisinden gelmektedir. Bu itibarla bazı alanlarda halen Joomla 1.6 şeklinde bahsedildiğine şahit olabilirsiniz.

Joomla Demo Site hizmeti Joomla! Portalı olan JOOMLA.GEN.TR tarafından verilmektedir.

ÖNEMLİ UYARI

Joomla! 1.6 serisi planlandığı gibi sonlanmıştır. Tüm Joomla 1.6 kullanıcılarının Joomla! 1.7 serisine yönetim merkezindeki güncelleme alanından tek tıkla ya da eklenti kurulum alanından güncelleme paketini kurarak geçebilirler. Bu yükseltme için en az Joomla! 1.6.5 serisi kullanıyor olmalısınız. Sürümünüz daha düşük ise önce 1.6.5 sürümüne veya üstüne yükseltmelisiniz. Unutmayın; Joomla 1.6.5 ve önceki sürümleri etkileyen güvenlik sorunu sebebiyle, zaten planlanan ömrü bitmiş olan 1.6 serisinden kısa zamanda Joomla! 1.7 serisine geçmelisiniz.

Kategori: Joomla!
|
Gösterim: 3224
Yayın Tarihi

Bu sitenin altyapısı ve tasarımı, yönetilebilir web projelerini en iyi yorumlayan sanatçılar tarafından hazırlanmıştır.

Sizde kendinize ait böyle güzel bir internet sitesi istiyorsanız, benimle irtibata geçebilirsiniz.

© 2017 - Muhammed Enes AYDÜZ - Joomla! Profesyoneli

Joomla! Ekip